POZOR! Agentura pro ochranné známky s.r.o jsou podvodníci

VAROVÁNÍ POZOR NA NABÍDKY NA OBNOVENÍ OCHRANNÝCH ZNÁMEK

V polovině roku 2010 zahájila činnost zcela nová firma Česká obnova ochranných známek s.r.o.  jejímž jediným společníkem a jednatelem je finská občanka, a tato společnost začala oslovovat české firmy s nabídkou různých služeb v oblasti průmyslových práv, zejména obnov platnosti ochranných známek. V současné době navazuje na činnosti předchozí společnosti společnost pod názvem Agentura pro ochranné známky s.r.o., Na Strži 65/1702,  Praha 4.

Smluvní podmínky těchto společnostíjs ou upraveny tak, že jejich podpisem převádíte na uvedené firmy zastupování všech Vašich prumyslových práv, a zavazujete se k dalším závazkům.

Cena nabizených služeb je více než dvojnásobná oproti běžným cenám, ale především tyto společnosti nejsou registrovány v Komoře patentových zástupců v CR, a jejich oprávnění k poskyoviíní uvedených služeb je velmi pochybné. Finská občanka je v současné době trestně stíhaná a firmy nekomunikují. Jedná se o pelmanentní pokusy vylákat z Vás podvodným způsobem penize za obnovu ochranné známky, která již byla provedena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.